www.ribar.com.mk
http://ribar.com.mk/forum/

Порибување на Црн Дрим 01.12.2013 година
http://ribar.com.mk/forum/viewtopic.php?f=151&t=4296
Страна 33

АвторCOLON  VladoMKD [ Сре Дек 04, 2013 2:44 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Порибување на Црн Дрим 01.12.2013 година

spiro_jas НапишиCOLON
море нарееден пат има да дремиш пред камера :D

одлично завршена акција и многу добро организирана и спроведена од страна на ЗСР ПАСТРМКА од Струга :~~
- посебнен поздрав до Танче за спремените плашици во маринада(сардина) кои беа главно мезе за со ракиичката на дружењето после порибувањето, кој проба знае кој не нека се спрема за наредното порибување :D
Аууу да, плашката беше одлична, и сето останато :ok_ok:

А за камерата јок, ти си по претставителен :D

АвторCOLON  Boris [ Сре Дек 04, 2013 3:38 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Порибување на Црн Дрим 01.12.2013 година

Секоја чест, начинот на кој е претставено доволно говори за еланот и љубовта со која го правите ова, ретки се тие во Македонија...

АвторCOLON  Lepi [ Сре Дек 04, 2013 3:46 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Порибување на Црн Дрим 01.12.2013 година

... динстаните Плашици беа мајсторски напраени, таман зачинети :ok_ok: а доказ дека беа неодоливи е то шо снема Ракија :lol: Браво за Пепи за донираните Плашици и Браво за Танче за мајсторијата на приготвувањето :lepi:

[ img ]

П.С. Владо, шо напрај ти, заврши работа со вратата?

АвторCOLON  VladoMKD [ Сре Дек 04, 2013 4:44 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Порибување на Црн Дрим 01.12.2013 година

Да Лепи, се снајдов.

АвторCOLON  laguna644 [ Сре Дек 04, 2013 9:06 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Порибување на Црн Дрим 01.12.2013 година

Sekoja cest za poribuvanjeto :~~ ...........ekipata vi e fantasticna :lepi: pozdrav do site :D

Страна 33 Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/