www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Јан 28, 2021 6:41 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 

ВАЖНИ ИЗВЕСТУВАЊА

 
Нема непрочитани мислења
Нема непрочитани мислења
Правила...

...на однесување на форумот. Прочитај и ПОЧИТУВАЈ.

МодераторCOLON Admin

3

3

ПРАВИЛА ЗА ОГЛАСУВАЊЕ

Пон Maр 03, 2014 9:14 am

GRUPA NA MODERATORI Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Известувања

МодераториCOLON Admin,  

14

75

Re: Пишување во болд, боја и з

Сре Jун 28, 2017 2:37 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Добредојде на новите членови и претставете се!

МодераториCOLON saso,  

10

2185

Re: Претставување

Чет Jун 18, 2020 11:45 pm

Ribaro Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ВАЖНО - Помош за користење на форумот, поставување слики, видеа итн.

МодераториCOLON Admin, Spaiva,  

17

353

Re: Место за пробување за (ста

Сре Јан 30, 2019 3:16 am

vcv Види го последното мислење

СПЕЦИЈАЛИЗИРАН РИБОЛОВ

 
Нема непрочитани мислења Риболов на риби грабливки

МодераториCOLON saso, Bobi_Brada,  

49

2783

Re: Турнир за риби грабливки

Нед Феб 02, 2020 9:34 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на мирни риби

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

29

967

Re: Чудни и Ретки Риби во Маке

Нед Jун 30, 2019 12:10 am

StefanDimitrov Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов од чамец

МодераториCOLON emil.matoski, Bobi_Brada,  

14

664

Re: Iskustvo so sonari

Вто Maј 02, 2017 12:36 pm

borce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов со болонезе

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

38

1776

Re: TICA - БОЛОНЕЗИ - искуства

Чет Сеп 14, 2017 11:19 am

Ribocentar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов со фидер

МодераторCOLON  

20

604

Re: Стапови за фидер риболов

Нед Феб 03, 2019 10:31 pm

ljupce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Меч риболов

МодераторCOLON  

14

411

Re: Меч Риболов - SLIDER TEHNI

Пон Jун 27, 2016 11:21 am

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов со штек

МодераторCOLON  

8

127

Re: РИБОЛОВ СО ШТЕК - општо

Пон Сеп 15, 2014 9:34 pm

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов со директна трска

МодераторCOLON  

3

31

Re: совет за трска?

Чет Aвг 16, 2018 8:52 am

blagojkk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Натпревари во дисциплина лов на пливка

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

32

1093

Re: Svetsko vo plivka - Belgij

Пет Дек 22, 2017 9:33 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Морски

МодераториCOLON saso, Digitech,  

56

1703

Re: Preporaka za spin masinka

Вто Јан 14, 2020 11:10 am

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прашања и совети за понеискусни рибари (ПЛИВКА, ФИДЕР, МЕЧ))

МодераторCOLON  

14

147

Re: Пчиња-Спин

Вто Jун 04, 2019 9:54 pm

limun75 Види го последното мислење

ТАКТИКА И РИБОЛОВНА ОПРЕМА

 
Нема непрочитани мислења Трски

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

28

557

Re: Акција и Тежина на Фрлање

Пон Aпр 01, 2019 7:12 am

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Машинки

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

38

1032

Re: mashinka(orsha) za rechen

Вто Сеп 19, 2017 6:19 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Друга риболовна опрема

МодераториCOLON Bobi_Brada, ТафТабиТ,  

56

2299

Re: Дишечки комбенизони

Пон Дек 30, 2019 11:11 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Монтажи за риболов

МодераториCOLON Bobi_Brada, Spaiva,  

16

440

Re: ТИРОЛСКО ДРВЦЕ

Чет Феб 01, 2018 1:25 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мамци и прихрана

МодераториCOLON ТафТабиТ,  

37

1326

Re: francusko lepce

Пон Сеп 10, 2018 2:43 pm

blagojkk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Направи сам + резервни делови за риболовна опрема

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

76

2428

Re: Шприц

Пон Jул 09, 2018 2:33 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења РИБОЛОВНИ ПРОДАВНИЦИ ОД МАКЕДОНИЈА И СОСЕДСТВОТО КОИ СОРАБОТУВААТ СО ФОРУМОТ

МодераториCOLON ТафТабиТ,  

6

1178

Re: RIBOCENTAR Skopje + Tetovo

Вто Ное 12, 2019 11:16 am

koletheman Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Останати риболовни продавници

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva,  

43

1881

Re: Niski Saem 2019

Сре Maр 06, 2019 4:06 pm

Филип Види го последното мислење

РЕПОРТАЖИ, КАМПИНГ И ИНФОРМАЦИИ ЗА ВОДИТЕ

 
Нема непрочитани мислења Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА

МодераториCOLON emil.matoski,  

79

16208

Re: ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО

Нед Јан 03, 2021 10:42 am

Veleso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - РЕКИ

МодераториCOLON emil.matoski,  

26

4434

Re: Река ТРЕСКА

Пет Jун 19, 2020 10:07 pm

Ribaro Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Информации за водите - СТРАНСТВО

МодераториCOLON emil.matoski, saso,  

31

2196

Re: Власинско језеро - Србија

Сре Јан 06, 2021 12:36 pm

mala maca Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Одам на излет (каде,кога)

МодераториCOLON ТафТабиТ,  

126

3510

Re: Дружење 2018

Саб Jул 21, 2018 12:26 pm

Zlatkodz Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Репортажа од мојот излет

МодераториCOLON emil.matoski, saso,  

906

20232

Re: Koledica Meledica

Чет Јан 14, 2021 11:01 pm

Krki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кампинг

МодераториCOLON ТафТабиТ,  

46

1242

Re: Крлежот - Пролетна напаст

Сре Jун 27, 2018 7:05 am

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Фотографија

МодераториCOLON saso, ТафТабиТ,  

49

1115

Re: FOTO MIX od nashiot drag O

Пет Maр 08, 2019 9:38 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Здруженија, концесионери и риболовни дозволи

МодераториCOLON emil.matoski, saso,  

76

10204

Re: Јавен повик за доделување

Пон Maј 27, 2019 7:39 am

Филип Види го последното мислење

СПИНИНГ

 
Нема непрочитани мислења Спин општо, натпревари и купови

МодераториCOLON saso,  

47

2240

Re: СПИН КУПОВИ НА БАЛКАН

Чет Сеп 05, 2019 9:31 am

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Трски и машинки

МодераториCOLON saso,  

112

2929

Re: Трска за спин

Нед Феб 02, 2020 9:42 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Воблери

МодераториCOLON saso,  

146

7404

Re: Kako se raboti so Vobler .

Пет Jул 10, 2020 9:26 pm

vladic3110 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Метални мамци (блинкери, спинери, цикади)

МодераториCOLON saso,  

42

692

Re: SMITH NIAKIS I AR-S SPINER

Вто Maј 22, 2018 9:26 am

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Силикони и твистери

МодераториCOLON saso,  

19

276

Re: Raglou

Чет Maр 05, 2020 1:32 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Конци и друг спининг прибор

МодераториCOLON saso,  

33

1000

Re: Плетеница

Саб Дек 14, 2019 10:15 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на сом

МодераториCOLON saso,  

30

661

Re: vardarski kamenjari i tinj

Саб Jун 29, 2019 6:58 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на клен

МодераториCOLON saso,  

22

391

Re: KLEN 2019

Сре Maр 06, 2019 9:58 am

makedonium Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на пастрмка

МодераториCOLON saso,  

17

277

Re: tehnika na frlanje / Ito c

Нед Maр 17, 2019 7:39 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на штука

МодераториCOLON saso,  

18

259

Re: Пуштени штуки во македонск

Пет Јан 11, 2019 4:48 pm

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на костреж

МодераторCOLON saso

9

237

Re: Воблер за костреж

Вто Ное 08, 2016 10:56 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на други грабливки

МодераторCOLON saso

8

95

Re: Thailand - egzoticni

Пон Oкт 31, 2016 5:43 pm

Keltan Види го последното мислење

МУШИЧАРЕЊЕ

 
Нема непрочитани мислења Мушичарење општо, техники и натпревари

МодераториCOLON emil.matoski, cakule

56

2251

Re: Државна мушичарска лига 20

Пон Maј 20, 2019 10:44 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски терени

МодераториCOLON emil.matoski, cakule

15

468

Re: Треска

Саб Дек 29, 2018 1:53 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски прибор

МодераториCOLON emil.matoski, cakule

40

794

Re: Мушичкарски стап

Пет Ное 03, 2017 12:58 pm

bube Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Вештачки мушички

МодераториCOLON emil.matoski, cakule

39

1683

Re: Мини мушичарска секција

Пон Сеп 16, 2019 9:38 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Видови риби кои се мушичарат

МодераториCOLON emil.matoski, cakule

12

270

Re: Слики од мушичарски улови

Саб Јан 27, 2018 7:27 pm

Филип Види го последното мислење

КРАПСКИ РИБОЛОВ

 
Нема непрочитани мислења Општи информации за крапот и крапскиот риболов

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks

67

2167

Re: КРАПСКА ОПРЕМА (колки пари

Пон Ное 18, 2019 9:01 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Параболици

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks

38

3809

Re: Спод штапиќ

Пон Дек 17, 2018 2:02 am

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Машинки

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks

49

2245

Re: Shimano ULTEGRA 10000 XSC

Пет Дек 14, 2018 11:19 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Камп опрема, торби и облека

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks

23

1342

Re: ШАТОРИ (што користиме и пр

Вто Јан 08, 2019 2:22 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Друга Опрема

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks

88

5584

Re: Крапски МОНОФИЛ (што корис

Сре Jул 31, 2019 4:58 pm

filipco Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мамци и прихрана

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks

122

5137

Re: Миксеви за бојли

Вто Maр 05, 2019 2:43 pm

mesiah Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Техника и тактики

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks

68

3436

Re: Плетеница или монофил за С

Нед Јан 20, 2019 8:14 pm

Trasul Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Натпревари

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks,  

156

34747

Re: КРАПСКА ЛИГА 2019

Пет Aпр 19, 2019 1:50 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прашања и совети за понеискусни рибари (КРАПСКИ РИБОЛОВ)

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks

3

49

Re: Каде да купам убави ..БУЦК

Саб Јан 18, 2014 8:43 pm

vasil Види го последното мислење

ОПШТО

 
Нема непрочитани мислења Духовен развој и еволуција на риболовецот

МодераториCOLON saso, Bobi_Brada,  

20

1098

Re: Очекувањето како поттик, и

Вто Jул 25, 2017 11:57 am

Kremenadla Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Форумот зближува - Форумот едуцира - Форумот помага

МодераториCOLON saso, ТафТабиТ,  

97

2845

Re: Рибарски тетоважи

Вто Дек 26, 2017 5:05 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Разно поврзано со РИБОЛОВ

МодераториCOLON emil.matoski, ТафТабиТ,  

141

4382

Re: приход - расход во МРФ ва

Пет Aпр 26, 2019 6:04 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Разно - неповрзано со Риболов

МодераториCOLON ТафТабиТ,  

4

3196

Re: Честитки за Нова Година и

Пет Јан 03, 2020 11:53 am

makedonium Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Видови риби, мрестење и информации за рибите

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

48

1610

Re: ЗЛАТЕН И СРЕБРЕН КАРАС-(Ca

Сре Aпр 04, 2018 1:26 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Филмови, линкови и списанија за риболов

МодераториCOLON saso, ТафТабиТ,  

68

460

Nash na hrvatski jazik

Саб Дек 22, 2018 4:19 pm

Stefan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мрежари и останати криволовци

МодераториCOLON emil.matoski,  

67

3532

Re: Езерата ни се полни и со р

Пет Maј 25, 2018 4:19 pm

nikola Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Екологија и заштита на природата

МодераториCOLON Bobi_Brada, ТафТабиТ,  

47

1011

Re: Екологија - колку ни се чи

Пет Јан 05, 2018 3:50 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболовна кујна

МодераториCOLON ТафТабиТ,  

40

672

Re: Morski specijaliteti

Вто Сеп 20, 2016 9:40 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

РИБО МАГАЗИН

 
Нема непрочитани мислења Купувам

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva,  

1

1

TElESKOP

Нед Jун 09, 2019 10:14 pm

ribariste Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Продавам

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva,  

26

135

Masinka (orsa) YUMOSHI

Вто Ное 12, 2019 4:14 pm

Veleso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Подарувам

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva,  

13

146

Re: Подарувам кепчиња

Пон Дек 17, 2018 8:56 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Купувам/Продавам - се што не е поврзано со риболов

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva,  

1

4

Re: Приколка во ЕЛЕШЕЦ

Нед Jун 25, 2017 10:00 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења НОВОГОДИШНИ ЛИЦИТАЦИИ 2019

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva,  

134

640

Re: Правила за Лицитации

Вто Maр 17, 2020 10:05 am

saso Види го последното мислење

Бриши ги сите cookies | Екипа | CONTACT_US

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Кој е Присутен ONLINE_USERS_TOTAL_GUESTS (Податоците се базирани според активноста на членовите во последните 5 минути)
Најмногу Присутни членови во исто време се: 190 на: Пон Aвг 17, 2020 5:25 am

Регистрирани Членови: Нема регистрирани членови
Легенда :: Основач, Супер модератори, Членови, Уредници

Родендени

Родендени

Нема родендени денес


Статистика

Статистика

TOTAL_POSTS_COUNT | TOTAL_TOPICS | TOTAL_USERS | Добредојде на му посакуваме на најновиот регистриран член Тони@79


Најави се

Членско имеCOLON   ЛозинкаCOLON   Си ја заборавив Лозинката  Автомацка најава на секоја посета  

Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Форумот е заклучен
cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum