www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Maј 21, 2024 6:08 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [76 теми ]  Оди на страна 1234»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Јавен повик за доделување на концесии 2018

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1112131415 ]

Филип

146

103869

Пон Maј 27, 2019 7:39 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Дозволи за риболов и Државна дозвола за 2018

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7891011 ]

Филип

108

65124

Сре Maр 06, 2019 3:12 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Оштетен ценовник

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Филип

38

30892

Сре Феб 18, 2015 10:20 pm

spiro_jasВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Забрани за риболов 2017

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Филип

19

19585

Пет Aпр 12, 2019 12:51 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Polaganje ne riboloven ispit

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Keltan

36

30085

Саб Maр 02, 2019 11:30 pm

DavidRibarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗСР - ДОШНИЦА - Демир Капија

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

kire

15

14049

Вто Феб 12, 2019 6:28 pm

fisherman67Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Македонска Риболовна Федерација (МРФ)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS115116117118119 ]

Poliz

1186

250680

Вто Maј 01, 2018 8:42 pm

KrkiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Гoдишни дoзвoли и држaвнa дoзвoлa 2017

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

Филип

61

36900

Чет Јан 25, 2018 1:25 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења З.С.Р. ПЕЦ-ПЕЦ - Прилеп

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

spiro_jas

18

13919

Вто Ное 07, 2017 7:42 pm

ZuzataВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења МУШИЧКАРСКИ КЛУБ МАТКА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS89101112 ]

ilija

116

54468

Нед Maј 07, 2017 7:21 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболовно друштво Шќипоња-Липково

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

filip030682

16

12260

Чет Aпр 06, 2017 1:49 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Концесионер - ЗСР ТАШ-МА 2011

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

Petre1

41

25891

Пон Maр 13, 2017 11:02 pm

filip030682Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Гoдишни дoзвoли и држaвнa дoзвoлa 2015

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS4142434445 ]

saso

440

114137

Чет Јан 12, 2017 12:28 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Предлог за измени на закон

Dimitar

4

5890

Вто Дек 20, 2016 6:47 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Забрани за риболов 2016

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Филип

21

15467

Сре Aвг 03, 2016 3:21 pm

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Тендер за нови концесии

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS56789 ]

Филип

84

45084

Пон Jул 25, 2016 8:10 pm

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗСРРК- ВАРДАР-Скопје

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS157158159160161 ]

spiro_jas

1602

307918

Чет Aпр 28, 2016 6:56 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗРСК - ПАСТРМКА - Струга

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1112131415 ]

emil.matoski

140

67932

Пон Сеп 21, 2015 11:29 am

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗСР - БРЕГАЛНИЦА2011 - Штип

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7891011 ]

spiro_jas

103

53167

Чет Jул 23, 2015 1:25 pm

nikolaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Водење евиденција на уловена риба

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

kladofora

18

12563

Чет Jун 11, 2015 1:52 pm

emil.matoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Забрани за риболов 2015

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Филип

17

12488

Вто Aпр 28, 2015 6:13 pm

spiro_jasВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗСР Костреш-Богданци

Млад Риболовец

4

6247

Саб Aпр 18, 2015 12:08 pm

Млад РиболовецВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења З.С.Р -БАРБУС - Битола

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2021222324 ]

DUMBAL

235

93598

Пет Aпр 17, 2015 8:51 pm

spiro_jasВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗРРСК Св. Апостол Петар - Охрид

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

kladofora

21

16244

Нед Maр 08, 2015 3:55 pm

emil.matoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗСР - БАБУНА- Велес

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1011121314 ]

spiro_jas

139

60241

Пет Maр 06, 2015 11:52 am

SpaivaВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [76 теми ]  Оди на страна 1234»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 8 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum