www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Maј 28, 2024 11:06 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [29 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Чудни и Ретки Риби во Македонија

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

akiribar

25

46737

Нед Jун 30, 2019 12:10 am

StefanDimitrovВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Видови на ..ЈАДИЦИ..и нивна намена.

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

okiribar

13

21710

Саб Ное 10, 2018 2:47 am

DavidRibarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЦРВЕНОПЕРКА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

pirati

72

63535

Саб Aвг 18, 2018 6:52 pm

blagojkkВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења како ја одредувате длабочината на местото каде што ловите?

blagojkk

1

9519

Пет Aвг 17, 2018 11:08 am

sasokoneВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Совети за почетник

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

blagojkk

20

27326

Пон Jул 16, 2018 8:49 am

blagojkkВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Балканска црна мрена

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Rade

28

30481

Сре Maј 09, 2018 10:08 pm

FisherKingВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПИСА

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

akiribar

26

22721

Саб Maј 05, 2018 12:52 pm

Oliver^Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболовов со дубинка на големо растојание-Wind Surf на Охрид

koletheman

8

9679

Пет Дек 01, 2017 2:06 pm

nenadВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КАРАС

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1213141516 ]

daniel_manol

151

77303

Саб Jун 03, 2017 6:36 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења АМУР......НАЧИНИ НА ЛОВЕЊЕ....

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

ico baits

63

43502

Саб Oкт 29, 2016 1:55 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ribolov na Kozjak 04.09.2016

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Bojan D.A.M

17

15450

Пет Сеп 09, 2016 10:30 pm

Bojan D.A.MВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПОПАДИКА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7891011 ]

spiro_jas

103

55545

Пон Aвг 08, 2016 4:45 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мрена и начини на ловење

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

Илчо

43

30199

Пет Jул 10, 2015 9:02 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења CRALUSSO - katalog na plivki

saso

1

5429

Пет Jун 05, 2015 7:12 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Vagler

Dosaden

1

5558

Нед Maј 17, 2015 8:28 am

capariusВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Што е подобро за лов на Караш

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Dosaden

21

17977

Пон Maј 11, 2015 2:06 pm

dobre2000Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења СКОБАЛ (Бојник, Скобуст)

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Boris

58

42446

Пет Јан 16, 2015 4:36 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Системи и начини за ловење скобал

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Илчо

59

40603

Пет Сеп 26, 2014 5:40 pm

ljupceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Брана за бојник

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Poliz

55

41411

Саб Сеп 20, 2014 7:03 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПЛАШИЦА

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

spiro_jas

19

15936

Вто Maј 13, 2014 12:51 pm

DeksaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Караш

Илчо

0

5891

Чет Сеп 26, 2013 1:32 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ГРУНЕЦ

akiribar

3

6728

Пон Aпр 08, 2013 10:50 am

LepiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ДЕВЕРИКА

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

spiro_jas

30

23900

Пет Ное 23, 2012 4:33 pm

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mrena na Vardar

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

acemaksim

56

41749

Пон Ное 05, 2012 10:35 pm

DanielВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Lov na Mrena (zastavica)

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

kompir99

19

15988

Вто Сеп 25, 2012 9:04 pm

jovicazmajВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [29 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum