www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Maј 26, 2024 1:29 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [42 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Годишно Собрание на РИБАР 2011 - 2019 година

УО на РИБАР 2011

5

4113

Вто Maј 21, 2019 8:18 am

kireelektronВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Порибување на Вардар и Лепенец со бела риба, март 2019

Филип

5

4318

Пон Aпр 01, 2019 3:51 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Novogodisno rodendenska sobiranka

saso

7

5041

Пет Дек 21, 2018 4:59 pm

RibocentarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Апел за помош за Прилепско езеро

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Божо

11

8481

Пет Дек 21, 2018 12:48 am

AzderВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Второ порибување на Лепенец со бела риба

Филип

7

5189

Пон Дек 03, 2018 4:30 pm

makedoniumВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Годишен план за стопанисување на Вардар 3 - Скопски

Филип

8

5064

Сре Ное 28, 2018 9:53 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прво порибување на Лепенец со бела риба

Филип

1

2657

Пон Ное 05, 2018 5:02 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Порибување на Треска со 100 кг пастрмка

Филип

1

2564

Пон Ное 05, 2018 5:02 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мрежи на Треска

Филип

1

2507

Пон Ное 05, 2018 5:01 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Контрола на ревирот

Филип

2

2744

Пон Ное 05, 2018 5:01 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Порибување на Вардар

Филип

6

3900

Сре Сеп 19, 2018 4:31 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења РОДЕНДЕНСКА ПРОСЛАВА РИБАР 2011

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Krki

36

15052

Саб Дек 23, 2017 12:07 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кампања против улов на МАЛОМЕРНИ РИБИ на ЗРСРК РИБАР 2011

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Spaiva

13

6993

Сре Дек 20, 2017 10:40 am

tapaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Собрание на МРФ 2017

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Филип

10

6182

Нед Aпр 23, 2017 7:51 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Годишно собрание на Рибар 2011

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Boris

22

9726

Нед Maр 26, 2017 10:12 pm

FiksnaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Порибување на регионот на Струмица

Филип

0

2369

Пон Феб 29, 2016 1:25 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Роденденска прослава Рибар 2011

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2627282930 ]

saso

292

71411

Сре Дек 23, 2015 11:21 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Извештај од одржаното 4-то годишно собрание на Рибар 2011

Филип

2

2885

Пон Maј 04, 2015 10:12 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Работа со млади

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

11

5138

Пон Maр 30, 2015 8:31 pm

borceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења порибвање на стрежево- 2015

spiro_jas

1

2235

Пон Maр 23, 2015 12:01 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Godisno Sobranie na Ribar 2011

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

16

6589

Пет Maр 20, 2015 9:43 pm

emil.matoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Sostanok MKC - sekoj posleden cetvrtok vo mesecot

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

saso

59

19306

Нед Aвг 03, 2014 10:03 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПРИКЛУЧЕТЕ СЕ !

saso

0

2165

Чет Maј 08, 2014 6:36 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења СОБРАНИЕ НА МРФ 2014

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

marks

14

6417

Пон Aпр 28, 2014 9:56 am

emil.matoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Порибување 2014

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Филип

10

6107

Чет Aпр 03, 2014 9:20 am

KristijanВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [42 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum