www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 4:06 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - 2pike 

Присуство

Статистика

2pike
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Oкт 27, 2011 8:50 am
Последно активенCOLON Сре Aпр 18, 2018 2:28 pm
Вкупно мислењаCOLON 73
[0.04% од сите мислења /0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Воблери
[37 Мислења /50.68% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON 2Pike
[18 Мислења /24.66% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum