www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 5:56 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - aceribar 

Присуство

Статистика

aceribar
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Maр 31, 2013 6:25 pm
Последно активенCOLON Вто Oкт 07, 2014 8:33 pm
Вкупно мислењаCOLON 10
[0.01% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболов на риби грабливки
[7 Мислења /70.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON совет
[7 Мислења /70.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum