www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maј 27, 2024 4:53 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Борис Трифуновски 

Присуство

Статистика

Борис Трифуновски
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Maр 29, 2013 2:52 pm
Последно активенCOLON Пет Aпр 19, 2013 8:55 am
Вкупно мислењаCOLON 0
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON -
Нај-активна темаCOLON -

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum