www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 8:49 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - dafe 

Присуство

Статистика

dafe
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Aвг 22, 2011 9:47 pm
Последно активенCOLON Вто Maј 11, 2021 2:57 pm
Вкупно мислењаCOLON 130
[0.07% од сите мислења /0.03 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[44 Мислења /33.85% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Морски риболов
[4 Мислења /3.08% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum