www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 9:36 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Feki 

Присуство

Статистика

Feki
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Jул 18, 2011 3:44 pm
Последно активенCOLON Пет Maр 23, 2018 9:06 am
Вкупно мислењаCOLON 118
[0.06% од сите мислења /0.03 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[36 Мислења /30.51% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ВАРДАР
[17 Мислења /14.41% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 44
ЗанимањеCOLON Elektrotehnicar-energeticar
ЛокацијаCOLON Skopje

Потпис

Не ми треба многу за да му ја здувнам по риба :)

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum