www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Maј 21, 2024 6:07 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - howitz 

Присуство

Статистика

howitz
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Jун 15, 2011 3:06 pm
Последно активенCOLON Сре Ное 21, 2018 9:46 am
Вкупно мислењаCOLON 1998
[1.01% од сите мислења /0.42 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[856 Мислења /42.84% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЛИГА 2013
[202 Мислења /10.11% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 38

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum