www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 4:52 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ganzoni 

Присуство

Статистика

ganzoni
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Maј 09, 2011 10:46 am
Последно активенCOLON Вто Maј 15, 2012 1:35 pm
Вкупно мислењаCOLON 0
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON -
Нај-активна темаCOLON -

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum