www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Maј 28, 2024 9:58 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Daniel 

Присуство

Статистика

Daniel
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Aвг 15, 2012 11:28 am
Последно активенCOLON Саб Jул 13, 2019 5:32 pm
Вкупно мислењаCOLON 2075
[1.05% од сите мислења /0.48 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[449 Мислења /21.64% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЛИГА 2013
[138 Мислења /6.65% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ИнтересиCOLON Carp Fishing
ЗанимањеCOLON Saran i Kafana Burazeru .
ЛокацијаCOLON Kumanovo

Потпис

BISTRO

Vremeto tamu mi e dragoceno za da si go gubam izigruvajci deka sum Stevo Karapandza

Alliance Carp Team

Предупреден

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum