www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 5:39 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Иван 

Присуство

Статистика

Иван
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Maј 07, 2011 7:22 pm
Последно активенCOLON Саб Jун 17, 2017 10:43 am
Вкупно мислењаCOLON 85
[0.04% од сите мислења /0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[71 Мислења /83.53% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО
[70 Мислења /82.35% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum