www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 4:32 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - pea 

Присуство

Статистика

pea
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 6:32 pm
Последно активенCOLON Пон Maј 18, 2020 10:41 pm
Вкупно мислењаCOLON 4
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Видови риби кои се мушичарат
[3 Мислења /75.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Мушичарење на клен со нимфа
[3 Мислења /75.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum