www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Maј 26, 2024 1:10 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ncvetkovic 

Присуство

Статистика

ncvetkovic
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Aпр 20, 2011 6:55 pm
Последно активенCOLON Пон Aвг 27, 2018 8:25 pm
Вкупно мислењаCOLON 4
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Воблери
[1 Мислења /25.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Bagley - воблери
[1 Мислења /25.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum