www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Maј 21, 2024 5:47 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - nenad 

Присуство

Статистика

nenad
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Aпр 15, 2011 3:11 pm
Последно активенCOLON Саб Јан 25, 2020 12:41 am
Вкупно мислењаCOLON 553
[0.28% од сите мислења /0.12 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[76 Мислења /13.74% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON МАВРОВСКО ЕЗЕРО
[45 Мислења /8.14% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 48
ЛокацијаCOLON Skopje

Потпис

Ракијата што ја носат рибарите кога одат по риба, има спасено многу повеќе риби
одколку што спасиле сите рибочуварски служби, здруженија и инспектори од ДИЗ заедно

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum