www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 30, 2024 11:19 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - dule 

Присуство

Статистика

dule
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Aпр 14, 2011 7:53 pm
Последно активенCOLON Пет Oкт 26, 2012 2:37 pm
Вкупно мислењаCOLON 0
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON -
Нај-активна темаCOLON -

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum