www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Maј 28, 2024 9:24 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - dinbt 

Присуство

Статистика

dinbt
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Maр 25, 2011 2:13 pm
Последно активенCOLON Вто Сеп 29, 2020 10:24 pm
Вкупно мислењаCOLON 330
[0.17% од сите мислења /0.07 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[71 Мислења /21.52% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON izrabotka na tapi
[58 Мислења /17.58% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
Веб странаCOLON Посети ја веб страната
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 49
ЗанимањеCOLON Muzicar
ЛокацијаCOLON Bitola

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum