www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Maј 28, 2024 10:15 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ace penja 

Присуство

Статистика

ace penja
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Maр 20, 2011 2:59 pm
Последно активенCOLON Вто Maј 22, 2018 8:09 pm
Вкупно мислењаCOLON 673
[0.34% од сите мислења /0.14 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[104 Мислења /15.45% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Грција
[38 Мислења /5.65% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 39
ЛокацијаCOLON skopje

Потпис

GOLEM MAMEC-GOLEMA RIBA

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum