www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 4:41 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - idam_cuco 

Присуство

Статистика

idam_cuco
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Jул 28, 2020 4:56 pm
Последно активенCOLON Вто Jул 27, 2021 2:25 pm
Вкупно мислењаCOLON 1
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[1 Мислења /100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО
[1 Мислења /100.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum