www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 4:36 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - zivadin 

Присуство

Статистика

zivadin
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Maр 15, 2011 5:38 pm
Последно активенCOLON Вто Jун 09, 2020 3:02 pm
Вкупно мислењаCOLON 1
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - СТРАНСТВО
[1 Мислења /100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Грција
[1 Мислења /100.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 39
ЛокацијаCOLON BITOLA

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum