www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 4:34 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - DUKAC 

Присуство

Статистика

DUKAC
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Maр 06, 2011 12:56 am
Последно активенCOLON Пон Сеп 28, 2020 10:27 am
Вкупно мислењаCOLON 50
[0.03% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Трски и машинки
[17 Мислења /34.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON st.croix(avid)
[9 Мислења /18.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum