www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Maј 28, 2024 10:12 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - PetarSk 

Присуство

Статистика

PetarSk
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Дек 22, 2018 2:53 pm
Последно активенCOLON Вто Јан 01, 2019 10:48 pm
Вкупно мислењаCOLON 3
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON НОВОГОДИШНИ ЛИЦИТАЦИИ 2019
[3 Мислења /100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Ultra cast olova za casting
[2 Мислења /66.67% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum