www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 9:18 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - alas 

Присуство

Статистика

alas
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Феб 20, 2011 5:55 pm
Последно активенCOLON Чет Maј 12, 2016 1:01 am
Вкупно мислењаCOLON 22
[0.01% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[10 Мислења /45.45% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Претставување
[4 Мислења /18.18% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum