www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 30, 2024 1:01 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - blagojkk 

Присуство

Статистика

blagojkk
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Jул 05, 2018 12:50 pm
Последно активенCOLON Чет Сеп 08, 2022 4:18 pm
Вкупно мислењаCOLON 37
[0.02% од сите мислења /0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболов на мирни риби
[15 Мислења /40.54% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Совети за почетник
[10 Мислења /27.03% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum