www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 4:30 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - БОВСКИЯТ КОРМОРАН 

Присуство

Статистика

БОВСКИЯТ КОРМОРАН
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Феб 04, 2012 9:35 pm
Последно активенCOLON Нед Феб 05, 2012 12:52 am
Вкупно мислењаCOLON 4
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболовна кујна
[4 Мислења /100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Риба!?
[2 Мислења /50.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum