www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 4:26 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - pakost 

Присуство

Статистика

pakost
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Феб 17, 2011 4:33 pm
Последно активенCOLON Чет Ное 21, 2019 11:39 pm
Вкупно мислењаCOLON 52
[0.03% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[14 Мислења /26.92% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО
[14 Мислења /26.92% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum