www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 5:43 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - bube 

Присуство

Статистика

bube
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Феб 16, 2011 11:50 pm
Последно активенCOLON Пет Сеп 11, 2020 8:22 pm
Вкупно мислењаCOLON 305
[0.15% од сите мислења /0.06 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[96 Мислења /31.48% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ЦРН ДРИМ
[21 Мислења /6.89% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum