www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 4:48 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ljuci 

Присуство

Статистика

ljuci
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Феб 03, 2011 9:33 pm
Последно активенCOLON Вто Сеп 09, 2014 11:10 am
Вкупно мислењаCOLON 4
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Разно поврзано со РИБОЛОВ
[3 Мислења /75.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Prodavaci na magla
[3 Мислења /75.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum