www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 4:12 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - tricko 

Присуство

Статистика

tricko
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Феб 01, 2011 1:14 am
Последно активенCOLON Пет Aвг 17, 2018 9:24 am
Вкупно мислењаCOLON 0
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON -
Нај-активна темаCOLON -

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 67
ИнтересиCOLON сите видови риболов
ЗанимањеCOLON тв снимател
ЛокацијаCOLON скопје

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum