www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 5:14 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - zalxov 

Присуство

Статистика

zalxov
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Јан 22, 2011 2:52 pm
Последно активенCOLON Пон Сеп 17, 2018 12:57 am
Вкупно мислењаCOLON 60
[0.03% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[13 Мислења /21.67% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ВИКЕНД 07, 08, 09 - 09 -2012
[6 Мислења /10.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 40
ЛокацијаCOLON с.Таринци (Штипско)

Потпис

Знам дека незнам.

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum