www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 8:51 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - vlade 

Присуство

Статистика

vlade
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Јан 19, 2011 5:12 pm
Последно активенCOLON Саб Maр 26, 2011 3:53 pm
Вкупно мислењаCOLON 14
[0.01% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[5 Мислења /35.71% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Прв излет 2011
[3 Мислења /21.43% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON bitola

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum