www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Maј 21, 2024 6:31 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - svaba 

Присуство

Статистика

svaba
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Дек 28, 2010 10:32 pm
Последно активенCOLON Чет Aпр 03, 2014 8:53 pm
Вкупно мислењаCOLON 1
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Историјат, органи и основни документи на здружението
[1 Мислења /100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Официјален предлог за маици
[1 Мислења /100.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum