www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 5:40 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - aakilles 

Присуство

Статистика

aakilles
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Дек 18, 2014 4:34 pm
Последно активенCOLON Сре Јан 28, 2015 10:25 am
Вкупно мислењаCOLON 5
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Добредојде на новите членови и претставете се!
[4 Мислења /80.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON zdravo
[4 Мислења /80.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum