www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 6:12 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - +Bube 

Присуство

Статистика

+Bube
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Дек 07, 2013 3:26 pm
Последно активенCOLON Пет Дек 13, 2013 9:51 am
Вкупно мислењаCOLON 0
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON -
Нај-активна темаCOLON -

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 42
ЛокацијаCOLON Валандово

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum