www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maј 23, 2024 9:36 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - albert struga 

Присуство

Статистика

albert struga
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Jун 25, 2013 4:09 pm
Последно активенCOLON Пон Сеп 30, 2013 1:00 pm
Вкупно мислењаCOLON 3
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Воблери
[1 Мислења /33.33% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Vobleri ZEKA
[1 Мислења /33.33% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum