www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 7:52 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 12345ELLIPSIS7»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONВто Дек 14, 2010 1:43 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON2806
ЛокацијаCOLONskopje
Dobra adresa so okolu 800 giga video materijal ima za sekogo po nesto,kako sto ni e vremevo loso za ribolov odlicna relaksacija u ucenje na novi raboti,sajtot e ruski ama nie ribarite razbirame se i sesto sto e vrzano za ribolov...
http://video.yandex.ru/users/ilia-apost ... ow=all&p=0

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONВто Дек 14, 2010 4:47 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON1320
ЛокацијаCOLONStrumica
http://bgzona.info/browse.php?cat=44
И овде има страшно многу материјал за риболов.Потребна е регистрација и филмовите се данлоудираат за многу малку време.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONВто Дек 14, 2010 6:50 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Дек 02, 2010 7:49 pm
МислењаCOLON1985
... минатата Зима кога не одев на риби уживав на следниов сајт ;)

http://www.youtube.com/user/dadara38#g/u


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONПет Јан 28, 2011 12:51 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON2806
ЛокацијаCOLONskopje
Dobra adresa ima za sekogo po nesto.....
http://zebco-tv.de/ztv/mediadetails.php ... 48977f1280

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONСре Феб 02, 2011 4:33 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON2806
ЛокацијаCOLONskopje
Odlicni podvodni snimki i kako deluva prihranata......
http://www.youtube.com/watch?v=0Zq_smMt ... _embedded#
http://www.youtube.com/watch?v=vdSmQ3a0 ... _embedded#

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONСре Феб 02, 2011 7:23 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON4637
ЛокацијаCOLONSkopje
:D Следниот пат кога ќе одиме на мрена го пуштам Кременадла во Вардар да ѓџури, можеби нема боца, ама има добра плуќа, ќе му дадам две три смоки и по некоја чаура да им фрла :lol: :lol: :lol:

Леле али второво видео и сличните како него се порно, немам зборови


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONСре Феб 02, 2011 9:16 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Ное 05, 2010 3:44 pm
МислењаCOLON1681
ЛокацијаCOLONСкопје
Видеава се топ навистина вистинско уживање,само штета што не се снимани кај нас,рибокрадците кога ке им викнат харпуни,мрежи,серкмиња,динамити,разни гаќи,трокуки,самици...што ли уште не удрете браќа, па после доаѓаме ние со трските удри пуни вреќи има да им е..ме м...та има да останат само камењата :shock:

_________________
[ img ]

ВАРДАР Е ВАРДАР


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONСре Феб 02, 2011 9:18 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Ное 05, 2010 3:44 pm
МислењаCOLON1681
ЛокацијаCOLONСкопје
kire НапишиCOLON
Видеава се топ навистина вистинско уживање,само штета што не се снимани кај нас,рибокрадците кога ке им викнат харпуни,мрежи,серкмиња,динамити,разни гаќи,трокуки,самици...што ли уште не удрете браќа, па после доаѓаме ние со трските удри пуни вреќи има да им е..ме м...та има да останат само камењата :shock:
Па ке си сликаме после како и сега природа,сипки... :lol:

_________________
[ img ]

ВАРДАР Е ВАРДАР


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONПет Феб 04, 2011 5:19 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON2806
ЛокацијаCOLONskopje
Ima interesni podvodni snimki kako raboti voblerot.........pod voda....
http://www.landbigfish.com/videos/defau ... ?SubCat=25

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: filmovi za ribolov
ТемаИспратеноCOLONВто Феб 15, 2011 1:44 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON2806
ЛокацијаCOLONskopje
Ecogear podvodni snimki i nivno vodenje..
http://www.youtube.com/watch?v=H_XaVcOk5EI

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 12345ELLIPSIS7»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 0 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum