www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jун 28, 2022 4:12 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Крапски олова Carp System
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 28, 2018 10:22 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Почетна цена 200 ден, лицитацијата завршува на 04.01.2019 во 09.20
[ img ]


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски олова Carp System
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 28, 2018 11:17 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5485
250 mkd

_________________
[ img ]


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски олова Carp System
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 30, 2018 2:52 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 11:03 pm
МислењаCOLON 11
300


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски олова Carp System
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 31, 2018 12:21 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
350 ден

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски олова Carp System
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 03, 2019 3:30 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 11:03 pm
МислењаCOLON 11
400


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски олова Carp System
ТемаИспратеноCOLON Пет Јан 04, 2019 11:44 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Kljuc.
marjan MK da uplati 400 den.

_________________
[ img ]


Кон врв
 
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum