www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 8:13 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Крапски олова Carp System
ТемаИспратеноCOLONПет Дек 28, 2018 10:22 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON4637
ЛокацијаCOLONSkopje
Почетна цена 200 ден, лицитацијата завршува на 04.01.2019 во 09.20
[ img ]


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски олова Carp System
ТемаИспратеноCOLONПет Дек 28, 2018 11:17 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONНед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON5485
250 mkd

_________________
[ img ]


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски олова Carp System
ТемаИспратеноCOLONНед Дек 30, 2018 2:52 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 11:03 pm
МислењаCOLON11
300


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски олова Carp System
ТемаИспратеноCOLONПон Дек 31, 2018 12:21 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
350 ден

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски олова Carp System
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 03, 2019 3:30 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 11:03 pm
МислењаCOLON11
400


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Крапски олова Carp System
ТемаИспратеноCOLONПет Јан 04, 2019 11:44 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
Kljuc.
marjan MK da uplati 400 den.

_________________
[ img ]


Кон врв
 
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 0 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum