www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jун 28, 2022 5:32 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 132 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Грција
ТемаИспратеноCOLON Чет Maј 26, 2011 10:13 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Maј 18, 2011 11:08 pm
МислењаCOLON 181
ЛокацијаCOLON Скопје
Вака ме интересира нешто околу езеро Островсо. Негде накај 10 јуни сакам да одам надоле и ми треба информација како е со дозволи, колку е дневна, дали праат проблем со чамци и така.. Кој знае нека пише, зошто ми требаат брзо информациите.
Поздрав :D

_________________
Eee Бах, Бах.. еден ебах и тај умре..


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Грција - Островско
ТемаИспратеноCOLON Чет Maј 26, 2011 10:46 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Maр 19, 2011 11:55 am
МислењаCOLON 1040
ЛокацијаCOLON Bitola
За забраната незнам до кога трае а за чамец е дозволено само ако не те види некој друг ГРК со чамец-мрежар !


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Грција - Островско
ТемаИспратеноCOLON Пет Maј 27, 2011 12:25 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Maј 18, 2011 11:08 pm
МислењаCOLON 181
ЛокацијаCOLON Скопје
Фала Баџо, а за забраната и дозволите како идат знае некој :!: :?:

_________________
Eee Бах, Бах.. еден ебах и тај умре..


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON СТРУМА ГРЦИЈА
ТемаИспратеноCOLON Пет Jун 03, 2011 1:46 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Maр 19, 2011 11:55 am
МислењаCOLON 1040
ЛокацијаCOLON Bitola
Дајте некоја информација за Струма, каква е водата, голема, мала? - сакаме да направиме една прошетка наредниот викенд!
Исто ако некој знае за Ангитис нешто?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СТРУМА ГРЦИЈА
ТемаИспратеноCOLON Пет Jун 03, 2011 2:19 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON 1320
ЛокацијаCOLON Strumica
Пред една недела Струма беше ,најубава што може да биде.
Сега не знам како е ;) А Ангитис беше висок пред една недела.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СТРУМА ГРЦИЈА
ТемаИспратеноCOLON Пет Jун 03, 2011 2:41 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Maр 19, 2011 11:55 am
МислењаCOLON 1040
ЛокацијаCOLON Bitola
Тебе посено ке те барам за совет и место само да се договориме ние оти групата обавезно ни е најмалце од 7 луге (и знаеш како оди, на работа сум, ги чувам децата....)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СТРУМА ГРЦИЈА
ТемаИспратеноCOLON Пет Jун 03, 2011 3:43 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Maј 18, 2011 11:08 pm
МислењаCOLON 181
ЛокацијаCOLON Скопје
Беа едни на Струма и наводно извадиле 4кг Клен :lol: :lol:

_________________
Eee Бах, Бах.. еден ебах и тај умре..


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СТРУМА ГРЦИЈА
ТемаИспратеноCOLON Пет Jун 03, 2011 3:52 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON 1320
ЛокацијаCOLON Strumica
Само слика ;) оти може и морски клен(кефало да е) ;)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СТРУМА ГРЦИЈА
ТемаИспратеноCOLON Пет Jун 03, 2011 3:54 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Maј 18, 2011 11:08 pm
МислењаCOLON 181
ЛокацијаCOLON Скопје
Нема шанси да е 4кг никад нема да верувам, само ако го пунеле со оловца во уста и да го сликале :lol: :lol:

_________________
Eee Бах, Бах.. еден ебах и тај умре..


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СТРУМА ГРЦИЈА
ТемаИспратеноCOLON Пет Jун 03, 2011 3:59 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
Види го ова:

[ img ]

И после ова viewtopic.php?f=42&t=239

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 132 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum