www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Aпр 13, 2024 9:25 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON zdravo
ТемаИспратеноCOLONНед Дек 21, 2014 1:30 am 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLONЧет Дек 18, 2014 4:34 pm
МислењаCOLON5
ЛокацијаCOLONskopje
ova e mojot vtor nick stariot ne mi teknuvase pasw i ostalo ... blagodaram na operatorite sto povtorno me vkljucija vo ovaa prekrasna druzba inace isto i stariot e akilles... a eve noviot e aakilles .. blagodaram uste ednas . :filip:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: zdravo
ТемаИспратеноCOLONНед Дек 21, 2014 11:48 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
Welcome back :D

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: zdravo
ТемаИспратеноCOLONНед Дек 21, 2014 12:37 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONНед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON3505
Добродјде повторно :lepi:
ПС.и за да не го заборавиш и овој влегувај почесто на форумов, но не само да читаш ;)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: zdravo
ТемаИспратеноCOLONПон Дек 22, 2014 2:26 am 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLONЧет Дек 18, 2014 4:34 pm
МислењаCOLON5
ЛокацијаCOLONskopje
blagodaram vasil ti blagodaram jas samo si citam ucam od po dobrite a i ne sum mnogu po pisuvanje ... :jane: :jane:


Последна промена од 1 на aakilles, променето е 0 пати

Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: zdravo
ТемаИспратеноCOLONПон Дек 22, 2014 2:27 am 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLONЧет Дек 18, 2014 4:34 pm
МислењаCOLON5
ЛокацијаCOLONskopje
tafta kako pomina vo bugarija ili uste si tamu :P hehhe :hit_head: :hit_head: :yahoo:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: zdravo
ТемаИспратеноCOLONПон Дек 22, 2014 8:25 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
А зошто не побара да ти ја ресетираме/промениме лозинката? :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: zdravo
ТемаИспратеноCOLONПон Дек 22, 2014 1:26 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLONЧет Дек 18, 2014 4:34 pm
МислењаCOLON5
ЛокацијаCOLONskopje
ne si go znaev i toa imeto kako bese ali be e bitno brat bitno mi e so pak sum na forum i sea nema sansi da go zaboravam pass :D haahah


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 4 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum