www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Сеп 28, 2020 8:04 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 9 »
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Нед Maр 06, 2011 10:14 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Јан 19, 2011 5:41 am
МислењаCOLON 166
ЛокацијаCOLON Битола
www.facebook.com/VDimitrovski ......имам ставено околу 20 слики од мушички....домашно производство.......неколку се покажаа како доста ловни........па повелете.......инаку се сите со 12 големина......кој се занимава со мушичарење нека помага со информации за набавка на посолидни материјали......да порачувам од Австралија не ми е баш интересно.........поздрав.....разгеле :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
‎"Men and fish are alike. They both get into trouble when they open their mouths." - Jimmy D Moore


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Нед Maр 06, 2011 3:50 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Јан 19, 2011 5:41 am
МислењаCOLON 166
ЛокацијаCOLON Битола
најверојатно полесно ќе е вака
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]дај бе кажете кај грешам со сликите.....не се снаоѓам баш најдобро со бугарскиот.....
Значи колку што гледам по линкот грешката ти е следна :arrow:
Ти и даваш десен клик на малата слика (каде што се подредени во албумот една до една)
Треба малата слика со лев клик да ја направиш голема(централна на сред монитор да ти дојде)
па после истите процедури со десен клик...па пропертис...како шо правиш ;) .........Poliz

_________________
‎"Men and fish are alike. They both get into trouble when they open their mouths." - Jimmy D Moore


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Нед Maр 06, 2011 6:45 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:44 pm
МислењаCOLON 4404
pa postavuvaj sliki preko www.photobucket.com polesno zdravje

_________________
https://www.facebook.com/Detektivski-Bezbednosen-Servis-Udjata-1501192640209658/?fref=ts


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Нед Maр 06, 2011 8:05 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON 1320
ЛокацијаCOLON Strumica
Сликите на Владимир :arrow:
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
Ајде РАЗГЕЛЕ :D :D :D


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Нед Maр 06, 2011 8:13 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Јан 19, 2011 5:41 am
МислењаCOLON 166
ЛокацијаCOLON Битола
данкешен Полиз......

_________________
‎"Men and fish are alike. They both get into trouble when they open their mouths." - Jimmy D Moore


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 08, 2011 11:17 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Дек 08, 2010 10:34 pm
МислењаCOLON 1072
ЛокацијаCOLON skopje
drugar so macro slikaj i po moznost na dnevna svetlina da se vidat detalite

_________________
...?


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 08, 2011 11:33 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Дек 08, 2010 10:34 pm
МислењаCOLON 1072
ЛокацијаCOLON skopje
vladimir eve ti inspiracija za izrabotka na musica , ako ja napravis i musickata i kozurecot slikaj pa da komentirame.[ img ][ img ][ img ] jas od esen ke pocnam so izrabotka na musicki, zdravje boze pa ke razmenuvame iskustva.

_________________
...?


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Сре Maр 09, 2011 8:59 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11613
ЛокацијаCOLON Скопје
Mayfly :)

Перун, од кај ќе набавуваш опрема?

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Сре Maр 09, 2011 12:35 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Дек 08, 2010 10:34 pm
МислењаCOLON 1072
ЛокацијаCOLON skopje
pojma nemam letovo ke se rasprasuvam , bosna najverojatno

_________________
...?


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пет Maр 11, 2011 9:44 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Јан 19, 2011 5:41 am
МислењаCOLON 166
ЛокацијаCOLON Битола
Перун јас се трудам со најразлични материјали ама не се толку фини за да направош Mayfly......пред некој ден бев службено во Скопје и Велес.......бев во Проспорт.....и во двете продавници во Велес на излезот за Прилеп......ништо.....единствено имаат мушичкарски јадички.....ништо повеќе......ако има некој информација кај ги има во Македонија нека кажи......ми се смачи молење по луѓе да ми носат од Софија......

_________________
‎"Men and fish are alike. They both get into trouble when they open their mouths." - Jimmy D Moore


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 9 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 8 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum