www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jун 28, 2022 5:58 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 208 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Претставување
ТемаИспратеноCOLON Сре Oкт 27, 2010 9:11 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON 1320
ЛокацијаCOLON Strumica
Полизовски Никола,од Струмица ;) Женет,два сина :D идни риболовци.Се занимавам со неколку мали бизниси,кои не ми го ускратуваат времето за риболов :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Сре Oкт 27, 2010 9:17 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
Филип Серафимовиќ, од Скопје. Полу-женет, без деца :) Без физички и психички препреки и сопки за риболов ;)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Сре Oкт 27, 2010 11:36 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 12:47 am
МислењаCOLON 1119
ЛокацијаCOLON Аеродром
Hristovski Gorjan od Skopje, zenet, eden sin i ja se nadevam iden ribar, so firma so elektrika i mnogu malku vreme za riba poslednive dve godini, zaljuben vo Mavrovo i to :oops:

_________________
Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Добредојде
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 28, 2010 1:02 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON 1320
ЛокацијаCOLON Strumica
Добредојде и за првиот колега од Бугарија-Бовскиот Корморан.
Освен што многу може да покаже околу риболовот,може уште повеќе да покаже околу секакви рецепти во кујната.
Мајстор невиден за секакви специјалитети ;)
Поздрав и за Павел и Александар ;)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 28, 2010 1:11 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 2:33 am
МислењаCOLON 17
Администратор, многу зафатен и голем рибојадач. па, викајте после улов :)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 28, 2010 7:53 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
Administrator НапишиCOLON
Администратор, многу зафатен и голем рибојадач. па, викајте после улов :)
Договорено, јас ионака не ја јадам рибата што ја фаќам, освен пастрмка :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 28, 2010 9:11 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 9:01 am
МислењаCOLON 116
Ангел Трајчевски од Велес. Нека е вие со среќа форумот, а на риба бистро!

Поздрав


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 28, 2010 9:21 am 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 8:05 am
МислењаCOLON 43
Павел Тороманов от Пловдив,живеещ и работещ в София,работя в сферата на търговията,любимият ми риболов е на шараниииии и амурииии!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 28, 2010 10:06 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 9:32 am
МислењаCOLON 193
ЛокацијаCOLON гр.София
Александър Георгиев от София.На 52г. съм.Дядо на три внучки и един внук.Работя в семейнната ни фирма.Която се занимава,с продажби и сервиз на касови апарати,фискални принтери и програми.Предимно практикувам риболов,на дъно и фидер.
Поздрави и успехи!

_________________
Не е важно колко си живял.А как си живял!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 28, 2010 10:28 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON 1320
ЛокацијаCOLON Strumica
Здраво друже ;)


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 208 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum