www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 7:45 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 12345ELLIPSIS276»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONВто Јан 24, 2012 11:39 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON4637
ЛокацијаCOLONSkopje
Во оваа тема одиме со честитки за родендени за сите членови на форумов...и пошироко :)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONНед Јан 29, 2012 10:58 am 
Отсутен
RIP
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Ное 12, 2010 9:34 am
МислењаCOLON1930
Ова е сефте на оваа страна . Среќен роденден Баџо, имај здравје, среќа, полно риби...

_________________
Бора Чорба....“Како је лепо бити ГЛУП, О како је лепо бити ГЛУП“ ..


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONНед Јан 29, 2012 11:15 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON5851
ЛокацијаCOLONbitola
честитки од мене многу здравје , добри риболовни авантури и ајде голем да растиш :)

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONНед Јан 29, 2012 11:18 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONЧет Јан 19, 2012 8:26 pm
МислењаCOLON276
ЛокацијаCOLONskopje
sreken rodenden prijatele se najdobro i mnogu uspesni reportazi ;) BISTRO :)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONНед Јан 29, 2012 11:32 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONНед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON5485
Sreken rodenden druze uspeh ,zdravje i sto poveke izleti na teren.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONНед Јан 29, 2012 11:40 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Сеп 23, 2011 8:29 pm
МислењаCOLON178
ЛокацијаCOLONBitola
Среќен роденден и многу риби годинава


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONНед Јан 29, 2012 12:18 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONНед Aвг 07, 2011 8:13 pm
МислењаCOLON245
sreken neka ti e rodendenot i kolku konec na masinka tolku da si docekas da ne povtoruvam do 101 i nazad


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONНед Јан 29, 2012 12:23 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON1320
ЛокацијаCOLONStrumica
Ајде Баџо,и од мене само здравје да те служи и капиталци да си закачуваш што почесто 8-)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONНед Јан 29, 2012 12:41 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON2806
ЛокацијаCOLONskopje
Sreken Rodenden Badjo,od zdravje i uspeh da ne kurtulis.... :D

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратеноCOLONНед Јан 29, 2012 1:24 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Дек 10, 2011 7:13 pm
МислењаCOLON396
ЛокацијаCOLONБИТОЛА
Sreken rodenden i da imas poveke vreme za na ribi pa da fatis kapitalci.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 12345ELLIPSIS276»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum