www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Oкт 17, 2021 11:50 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Novo Video :D
ТемаИспратеноCOLON Пет Maр 16, 2018 7:27 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLON Вто Феб 27, 2018 12:43 am
МислењаCOLON 3
Драги другари и колеги риболовци, со задоволство можам да ви го претставам моето ново видео.Ако ви се допаѓа ве молам лајкнете го и претплатете се на мојот канал на кој како што кажав ќе следат многу нови видеа од Ловот и секако мене лично поинтересен Риболовот.
П.С'Ќе се обидам пролетва\летово да снимам едно лично мое видео
Поздрав и бистро!! :fishing:

https://youtu.be/Qmgmhe96E_I -Eve go videoto poglednete go :)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Novo Video :D
ТемаИспратеноCOLON Саб Maр 17, 2018 1:41 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
Povelete i na mojot NOV kanal sekojdnevno ima novi ribarski videa od nashe podnebje,bistro ;)

https://www.youtube.com/channel/UCVOp-R ... cQybUWG9SA

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum