www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Aпр 13, 2021 3:08 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2

Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Podaruvam maicka carp team Macedonia
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 26, 2017 9:01 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Podaruvam na prviot sto ke posaka edna maicka Carp team Macedonia vo gol. XL no mislam deka e pogolema od standardna XL.

[ img ]

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Podaruvam maicka carp team Macedonia
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 26, 2017 9:24 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
:thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Podaruvam maicka carp team Macedonia
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 29, 2017 9:56 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Дек 07, 2011 4:20 pm
МислењаCOLON 132
ЛокацијаCOLON Skopje,chento
Jas se prijavuvam , :D

_________________
Рибар 2011


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Podaruvam maicka carp team Macedonia
ТемаИспратеноCOLON Саб Дек 30, 2017 4:27 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Stefan, ovaa e veke otidena kaj Tafta. On si se prijavi prv.

BAska golema ke ti bese

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Podaruvam maicka carp team Macedonia
ТемаИспратеноCOLON Сре Јан 03, 2018 9:09 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Дек 07, 2011 4:20 pm
МислењаCOLON 132
ЛокацијаCOLON Skopje,chento
Живи здрави :lol: Среќни празници :eatdrink:

_________________
Рибар 2011


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum