www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Aпр 19, 2021 2:03 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: IDEJA DA RAZMISLIME SITE !!!
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 20, 2017 9:37 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
Krki НапишиCOLON
akiribar НапишиCOLON
mnogu komentari ni gi izbrishava shteta shto ne stignava site da vidat shto biseri ima megju nas vo forumot polni so idei ko g so vitamini :lol:
Batali komentari..
Moj prvi post.
Ideata e top.
Iako sum licno protiv vakvo nesto zaradi zloupotreba.
Ama ja imate mojata podrska.
Fala na podrshkata bate krki,bistro neka e! :lepi:

...i ako nie od klubot ne si se podrzhuvame za ideja pod kapata na zaednichkiuot klub shto sakame da ja realizirame, shto i kakov primer bi ostavile za tie od strana ;)

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: IDEJA DA RAZMISLIME SITE !!!
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 27, 2017 1:18 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON 5851
ЛокацијаCOLON bitola
пуу немам чкртнато збор од турско дурии :filip: , ама за братот аки ке напишам тро писмо.

аки идеата ти е супер -- од гледна точка што иницираш да се стави на размслување гестот да се врати рибата, она со паричните и пехарите поке го кледам како втор план, и се е братче супер и заради тебе ете и јас кога ке одам по риба ветувам слики ке ставам во знак на подршка - ни пари ни пеХари ме интересираат, ми треба слободно време само сега за да истресам прашина од трските

-- инаку на времето кога бев ,,зелен,, имав направено од сите репортажи и слики по темите --- од фати пушти ситоации, и тоа кога форумот беше во доста јак елемент и кворум(дури и зајакот се пронашол таму :D ) можеш и сам да видиш колку луѓе се присутни во тие видеа ако не тие мака да ги бараш низ форумот, после тоа се забатале и .......

еве нешто од таквите теми што останало а видеата барај ги ко ке имаш време
http://ribar.mk/forum/viewtopic.php?f=162&t=2219
http://ribar.mk/forum/viewtopic.php?f=162&t=4529
http://ribar.mk/forum/viewtopic.php?f=162&t=4530

пс - поздрав рибариште и криај ја ватата од мечката -- да не му случајно снема влошка па пак кај аки да бара чаре по 4ти пат :lol: :lol:

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: IDEJA DA RAZMISLIME SITE !!!
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 27, 2017 8:05 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
Fala na podrshka bate spiro ja razbra poentata od prva ;)
sea razlistav shto si pratil temite fati i pushti i toa sme nie shto bezmalku site se znaeme i najmalku do sea vrakame za aplauzi,pehari i nagradni igri ama rabotata e daja kreneme svesta na interesen i primamliv nachin i kaj drugite pa se nadevame na dobar povraten udar :lepi:
ke bide intereseno najbitno da se ima vreme i da se ide :lepi:

pozdrav brat i znaesh klenot na shtojade na treska ti kazhav i kutisi i vadisi :lol:
bistro !

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: IDEJA DA RAZMISLIME SITE !!!
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 27, 2017 8:09 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
gledam shto sigi plasiral temite so fati i pushti od nekolku god po red sve se so edvaj dve tri stranici , zatoa mora da ja kreneme rabotata 8-)

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum