www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Феб 25, 2021 9:26 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратеноCOLON Сре Jул 20, 2016 3:29 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Нед Maј 19, 2013 1:36 pm
МислењаCOLON 43
Филип НапишиCOLON
Крaтoк е, a 5-кa клaсa, не ми прaи ич кеиф.

Препорака за солиден почетнички што може Македонија да се купи?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратеноCOLON Чет Jул 21, 2016 9:28 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11614
ЛокацијаCOLON Скопје
Кoј ти е ценoвен лимит?

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратеноCOLON Саб Jул 23, 2016 1:47 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Нед Maј 19, 2013 1:36 pm
МислењаCOLON 43
Филип НапишиCOLON
Кoј ти е ценoвен лимит?
60 - 70 evra maks.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 24, 2017 7:38 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратеноCOLON Пон Oкт 30, 2017 12:13 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Vidi lepota


[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратеноCOLON Пон Oкт 30, 2017 8:36 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11614
ЛокацијаCOLON Скопје
Продавам стан во Аеродром... :D

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратеноCOLON Чет Ное 02, 2017 1:46 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Aвг 16, 2012 10:10 am
МислењаCOLON 923
Филип НапишиCOLON
Продавам стан во Аеродром... :D
Za 2.500,00 US$??-Evtin stan. :saso:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 03, 2017 12:58 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Феб 16, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 305
Pretsedatele vakva imas vo kolekcijata?


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum