www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Aпр 19, 2021 2:47 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРИВА РЕКА - КУМАНОВО
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 24, 2015 11:19 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Јан 25, 2013 4:27 pm
МислењаCOLON 185
Стефан НапишиCOLON
Koj e koncesioner na kratovskiot del na kriva reka i ako moze da mi ja dadete ziro smetkata da uplatam za dnevna dozvola.Fala odnapred.Pozdrav i bistro! :D
Ѕинго :)

_________________
FxCxRxSx


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРИВА РЕКА - КУМАНОВО
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 24, 2015 11:20 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Јан 25, 2013 4:27 pm
МислењаCOLON 185
Шала колега, би требало да е ова

Риболовен ревир:
КРИВА РЕКА 1
Концесионер: ЗСРРК „ МРЕНА “ – Крива Паланка
Граници на ревирот: Го опфаќа течението на Крива Р
ека од изворишниот дел до мостот кај село Туларево
со сите притоки во целото свое
течение, како и сите мали и микроакумулации кои пр
ипаѓаат на овој ревир, а се утврдени во риболовната
основа.
Рекреативна зона “Отошница”
се приклучува кон риболовен ревир Крива Река 1.

Скратен назив: ЗСРРК МРЕНА - Крива Паланка
Место: Крива Паланка
Адреса: ул.Гоце Делчев бр.31, Крива Паланка
Дата на регистрација/пререгистрација: 05.12.1998 / 14.05.2013
Број на Решение за вршење дејност спорт: 08-3759 од 15.04.2009
Жиро сметка: 320100005008402
Депонент: Централна Кооперативна Банка

http://mrf1952.mk/images/documents/koncesioneri.pdf
http://www.mrf1952.mk/informacii/zdruze ... 0%BD%D0%B0

бистро !

_________________
FxCxRxSx


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРИВА РЕКА - КУМАНОВО
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 24, 2015 11:31 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Чет Maј 10, 2012 5:24 pm
МислењаCOLON 14
BrankoS НапишиCOLON
Шала колега, би требало да е ова

Риболовен ревир:
КРИВА РЕКА 1
Концесионер: ЗСРРК „ МРЕНА “ – Крива Паланка
Граници на ревирот: Го опфаќа течението на Крива Р
ека од изворишниот дел до мостот кај село Туларево
со сите притоки во целото свое
течение, како и сите мали и микроакумулации кои пр
ипаѓаат на овој ревир, а се утврдени во риболовната
основа.
Рекреативна зона “Отошница”
се приклучува кон риболовен ревир Крива Река 1.

Скратен назив: ЗСРРК МРЕНА - Крива Паланка
Место: Крива Паланка
Адреса: ул.Гоце Делчев бр.31, Крива Паланка
Дата на регистрација/пререгистрација: 05.12.1998 / 14.05.2013
Број на Решение за вршење дејност спорт: 08-3759 од 15.04.2009
Жиро сметка: 320100005008402
Депонент: Централна Кооперативна Банка

http://mrf1952.mk/images/documents/koncesioneri.pdf
http://www.mrf1952.mk/informacii/zdruze ... 0%BD%D0%B0

бистро !
Fala mnogu. Bistro!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРИВА РЕКА - КУМАНОВО
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 13, 2016 11:30 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Феб 10, 2012 1:25 pm
МислењаCOLON 281
ЛокацијаCOLON Штип
Колеги, ловел ли некој на спин во Кратовскиот дел, знам дека има клен, до дали има и пастрмка.
И така сум по цел ден на работа во Кратово, па да го искористам денот.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum